Prof. Dr. İsmail Küçüker
İsmail Küçüker klinik ailesi olarak, kliniğimizde sizlere yerel ve ulusal boyutlarda en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.
20 Yılı Aşkın Tecrübe
Prof. Dr. İsmail Küçüker 1978 yılında doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise tahsillerini Samsun’da tamamladıktan sonra Ankara Hacettepe İngilizce Tıp Fakültesi’nden 2003 yılında mezun olarak aynı yıl Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalında asistanlık eğitimine başlamıştır. 6 yıllık asistanlık süresinin sonunda 2009 yılında “Denervasyon ile Yapılan Ön koşullandırmanın İskelet Kasında İskemi Reperfüzyon Hasarına Etkisi” isimli deneysel tez çalışması ile uzmanlık ünvanını almıştır. Bu çalışma 2011 yılında Helsinki-Finlandiya’da yapılan Dünya Mikrocerrahi kongresinde yılın en iyi deneysel çalışması seçilmiştir. 2012 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalında Yardımcı Doçent ünvanı ile akademik kariyerine başlamıştır.

2014 Yılında 3 ay süre ile Estetik ve Rekonstrüktif Meme Cerrahisi ile ilgili klinik fellow olarak Brüksel Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi Anabilim Dalında görev yapmıştır. 2017 yılında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doçenti Ünvanını kazanan Dr. İsmail Küçüker 2017 yılında Samsun’da eşi Eda Küçüker ile beraber Samsun Prive Clinic’i kurmuş olup, 2019 yılında 2. Prive Clinic şubesini İstanbul Göztepe’de açmıştır. 2018-2020 yılları arasında İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında Doçent olarak akademik kariyerine devam etmiştir.

Akademik hayatında 8 ulusal ve uluslarası ödül, 50’ye yakın ulusal ve uluslararası makale, 100’ün üzerinde sunum ve konuşma yapmış olan Prof. Dr. İsmail Küçüker şu an İstanbul Suadiye’de kendi özel muayenehanesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Öncelikli ilgi alanları, burun estetiği, meme estetiği, yüz estetikleri olan Prof. Dr. İsmail Küçüker ayrıca dolgu ve botoks konularında çeşitli firmalara uluslararası düzeyde eğitmenlik ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Eda Küçüker ile evli olan Prof. Dr İsmail Küçüker bir erkek, bir kız çocuğu babasıdır.