Morpheus
Morpheus
Morpheus8 Nedir? Morpheus8, dermisin altındaki katmanların kolajen üretimini uyaran fraksiyonel bir cilt tedavisidir. Cildin daha derin katmanlarını hedefler. Daha parlak ve genç bir gör...
Morpheus8 Nedir?
Morpheus8, dermisin altındaki katmanların kolajen üretimini uyaran fraksiyonel bir cilt tedavisidir. Cildin daha derin katmanlarını hedefler. Daha parlak ve genç bir görünüm ortaya çıkarmak için yüz ve vücut dokularını yeniden şekillendirir.
Hangi Alanlar Tedavi Edilebilir?
Morpheus8, yüzeysel yenileme ve cilt altı yenilenmesinden fayda görebilecek her alanda kullanılabilir. En sık tedavi edilen alanlar yüz, göz çevresi, periorbital bölge, gıdı, boyun, karın, bacaklar ve kalçalar.

• Göz Çevresi
• Yüz / Boyun
• Karın
• Sırt
• Bacaklar
img
Kaç Seans Tavsiye Edilir?
Doktorunuz, kişisel hedeflerinize göre gerçekleştirilecek en uygun seans sayısını önerecektir. Tedavi süreleri ve sıklığı, en iyi sonuçları elde etmek için özel olarak ayarlanmalıdır.
Morpheus8 Her Cilt Tipinde Kullanılabilir mi?
Morpheus8’ in renk körü teknolojisinin avantajı ile tüm cilt tiplerinde kullanılabilmektedir. Eşsiz özellikleri sayesinde, daha koyu cilt tonlarında bile iyileşme sağlamaktadır.
Başka Tedaviler ile Birlikte Kullanılabilir mi?
Evet, Morpheus8 aynı tedavi seansında veya diğer tedavilerden birkaç gün sonra kullanılabilir. Morpheus8, daha kapsamlı sonuçlar elde etmek için diğer lnMode enerji tedavileri veya enjekte edilebilir yöntemlerle de kombine edilebilir.
Fraksiyonel Enerjinin Faydaları Nelerdir?
Radyofrekans (RF) enerjisi, kolajeni yeniden şekillendirmek ve yeniden oluşturmak için bilimsel olarak kanıtlanmış bir yöntemdir. Morpheus8, neredeyse yok denecek kadar az bir iyileşme süresi ile cildin daha derin katmanlarını yenilemek için bir mikro iğne matrisi kullanan minimal invaziv tedavidir.
En Hızlı Sonuçları Ne Zaman Göreceğim?
Belirgin gözle görünür sonuçlar birkaç gün içinde görülebilir, ancak genellikle en belirgin sonuçlar üç hafta sonra ortaya çıkar. İyileşmeler tedaviden sonra üç aya kadar devam eder.
Tedavi Sonrası Ne Zaman Makyaj Yapabilirim?
Hasta iyileşme süresi minimum olduğu için tedaviden 1 ila 2 gün sonra makyaj yapabilir. Hastalar tedaviden birkaç gün sonra mikro lezyonlar ve tedavi parametrelerine bağlı olarak hafif kızarıklık görebilmektedirler.
Eğitici Videolarımız
İsmail Küçüker klinik ailesi olarak, kliniğimizde sizlere yerel ve ulusal 
boyutlarda en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.