Ultracel Q+
Ultracel Q+
Ultracel Q+ Ultracel Q+ tedavisi aslında basit, risksiz ve yara izi bırakmayan bir gençleştirme uygulamasıdır. Ameliyatsız yüz germe yaptırmak isteyenlerin daha sağlıklı, daha genç bir ci...
Ultracel Q+
Ultracel Q+ tedavisi aslında basit, risksiz ve yara izi bırakmayan bir gençleştirme uygulamasıdır. Ameliyatsız yüz germe yaptırmak isteyenlerin daha sağlıklı, daha genç bir cilde sahip olmalarını sağlayan bu teknikler için profesyonel ekipmanlar kullanılmaktadır. En güvenilir cerrahi olmayan yüz germe tekniklerinden biri, genellikle politikacılar, önde gelen sanatçılar, televizyon ve film yıldızları da dahil olmak üzere birçok kişi tarafından tercih edilen Ultracel Q+ tedavisidir.
ULTRACEL Q+ Nasıl Çalışır?
Belirli bir yaşın üzerindeki insanlar için daha genç görünmek çok önemlidir. Bazı insanlar genetik özellikleri ve genleri sayesinde yaşlandıkça yaşlarından daha genç görünmeyi başarırken, bazı kişilerde zamanın izleri çok daha belirgin hale gelebilir. Bu durum kişilerin hem sosyal hem de içsel yaşamlarında birçok soruna neden olabilir. Ameliyatsız gençleşme imkanından yararlanmak isteyen kişiler için Ultracel Q+ yüz germe uygulaması geliştirilmiştir.
ULTRACEL Q+ Teknolojisi
Farklı derinlik odaklarına sahip olan başlıkları sayesinde, ULTRAcel Q+ Linear Firm, yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason tekniğini kullanır (HIFU). Fokuslu Ultrason tekniği, ince çizgiler, kırışıklıklar, çene, çene hattı, nazolabial kıvrımlar, gözler ve çevresindeki sorunlu bölgeleri gençleştirmek olarak da bilinir. Bu, en yeni ameliyatsız cilt sıkılaştırma prosedürümüzdür.
img
Eğitici Videolarımız
İsmail Küçüker klinik ailesi olarak, kliniğimizde sizlere yerel ve ulusal 
boyutlarda en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.