Vectra XT
Vectra XT
Vectra XT Estetik işlemler ve plastik cerrahi ameliyatı planlayan çoğu hasta, uygulama veya ameliyat sonrası nasıl görüneceğini bilmek istemektedir. Estetik işlemler ve plastik cerrahiden...
Vectra XT
Estetik işlemler ve plastik cerrahi ameliyatı planlayan çoğu hasta, uygulama veya ameliyat sonrası nasıl görüneceğini bilmek istemektedir. Estetik işlemler ve plastik cerrahiden sonra hastanın beklenen sonucu görmesi, daha sağlıklı ilerlenmesini ve doktorun hastanın beklentilerine hakim olmasını sağlar. Böylece hasta, beklenmeyen sonuçlarla karşılaşmaz.
VECTRA XT Nasıl Çalışır?
Amerikan şirketi Canfield tarafından üretilen Vectra 3D görüntüleme sistemi, 3D görüntüleme ve simülasyonu gerçekleştirmek için altı farklı yüksek çözünürlüklü kamera kullanıyor. 3D görüntüyü gözlemlemek için herhangi bir açı kullanılabilir, doktorun veya hastanın isteğine göre simülasyonlar oluşturulabilir.
VECTRA XT Teknolojisi
Vectra, 3D görüntüleme ve simülasyon yapan, yazılım destekli özel bir fotoğraflama sistemidir. Amerikan Canfield firmasının ürettiği Vectra 3D görüntüleme teknolojisi; yüksek çözünürlükte 6 değişik kamera kullanılarak, 3 boyutlu görüntüleme ve simülasyon yapabilen bir sistemdir.
img
Eğitici Videolarımız
İsmail Küçüker klinik ailesi olarak, kliniğimizde sizlere yerel ve ulusal 
boyutlarda en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.