Visia Cilt Analizi
Visia Cilt Analizi
Visia Güneş, stres, hormonal değişiklikler, kilo alımı, kilo kaybı ve yaşlanmanın etkileri süregelen zaman içerisinde meydana geldiği için cildimizdeki değişiklikleri aynada her zaman alg...
Visia
Güneş, stres, hormonal değişiklikler, kilo alımı, kilo kaybı ve yaşlanmanın etkileri süregelen zaman içerisinde meydana geldiği için cildimizdeki değişiklikleri aynada her zaman algılamamız mümkün değildir. Doktorların hastaları için verdiği tavsiyeler, hastalar açısından aşırı görünebilir ve altyapının neden desteklenmek istediğini anlayamayabilirler. Hem hastayı hem de doktoru rahatlatmak için, cildin üst ve alt katmanlarındaki değişiklikleri açıkça gösteren bir görüntüleme yöntemi oldukça faydalı olmaktadır.
VISIA Nasıl Çalışır?
Visia Cilt Analiz sistemi, kızarıklıkları, UV hasarlarını, gözenekleri, kırışıklıkları ve diğer cilt kusurlarını en eksiksiz ve en kapsamlı gösteren cilt konsültasyon aracıdır. Visia ile elde edilen sayısal analiz ve görsel değerlendirme sonuçlarına dayanarak özelleştirilmiş, başarılı bir tedavi programının uygulanması mümkündür.
VISIA Teknolojisi
Visia Cilt Analiz sistemi, ciltteki lekeleri, kırışıklıkları, gözenekleri, kızarıklığı ve güneş hasarını hücresel düzeyde gösteren en kapsamlı cilt konsültasyon cihazıdır.
img
Eğitici Videolarımız
İsmail Küçüker klinik ailesi olarak, kliniğimizde sizlere yerel ve ulusal 
boyutlarda en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.